Skip links
Originálny web

Tvorbawebstránok
na mieru

Našou filozofiou sú profesionálne webové stránky, ktoré reflektujú vaše potreby. Tvoríme jednostránkové weby, firemné weby či web aplikácie ušité priamo pre váš biznis. Návrhy a požiadavky spoločne pretavíme na realitu.

Zavolajte: +421 948 351 870

mymkech 2
dental clinic 3
pre pravnika2
gabby.sk2

Tvoríme kvalitné webové stránky
na mieru

Naším cieľom je vytvoriť profesionálnu webstránku s dobre navrhnutými funkciami a prepracovaným dizajnom.Jednoducho, nech všetko šlape ako hodinky. Spoločne si zadefinujeme všetky funkcionality, ktoré by váš web mal mať, vyberiete si jeden z dizajnov a my ideme programovať.

jednostránkové webstánky
rezervačné systémy
klasické firemné weby
interné firemné webové aplikácie

Tvorba webstránky
na mieru

Vaše požiadavky a naše know-how sú receptom na originálnu webstránku.

Dizajn webstránky
podľa predstáv

Vytvoríme elegantný a zrozumiteľný dizajn, ktorý zabezpečí príjemný užívateľský zážitok .

Správa webstránky

Vaša webstránka bude v bezpečí. Obsah je aktualizovaný podľa potrieb.

Naše práce
nás prezentujú

Viac ako 15 rokov na trhu a množstvo pozitívnych referencii sú dôkazom našej odbornosti.

Filtrovať
Zobraziť všetky

Ako prebieha tvorba webstránky?

Kontaktovanie

Ozvite sa nám a my vám ukážeme, čo spolu dokážeme

Konzultácia

Predstavte nám vašu víziu a spoločne zadefinujeme funkcie webstránky

Tvorba dizajnu

Vyberte si dizajn, ktorý vás bude reprezentovať

Tvorba webu

Programátori vytvoria kvalitný web s nadupanými fukcionalitami

Odovzdanie

Predstavíme vám všetky funkcionality webstránky, ako ju používať a spravovať

Priority
kvalitného webu

Responzivita

Náš dizajn je navrhnutý pre všetky zariadenia a rozlíšenia obrazoviek

Explore Landing

SEO nastavenia

Staňte sa viditeľným a zlepšite návštevnosť vašej webstránky na Google a v iných vyhľadávačoch

Explore Landing

Usporiadanie prvkov

Jasná štruktúra webu, zrozumiteľný dizajn a jednoduchá použiteľnosť funkcionalít sú kľúčom k lepšiemu používateľskému zážitku.

Explore Landing

Sociálne siete

Nastavte si ako bude znieť váš hlas v online priestore. Kvalitná stratégia pre sociálne siete je vaším odrazovým mostíkom.

Explore Landing

Dizajn na mieru

Spojenie kvalitných funkcionalít webstránky s originálnym dizajnom vytvárajú jedinečnú harmóniu. Vyjadrite dizajnom vašu identitu.

Explore Landing

Administrácia

Flexibilný a zároveň stabilný redakčný systém zaručí, že vaša webstránka bude stáť na pevných základoch.

Explore Landing

Ste na krok od vašej novej webstránky

Posuňte váš biznis o level vyššie. Pustime sa spoločne do tvorby vašej vysnenej webstránky, ktorá bude reprezentovať vašu filozofiu a jedinečný štýl.

Otázky & Odpovede

Všetky webstránky tvoríme na mieru. Finálna cena webstránky preto záleží od počtu podstránok, náročnosti dizajnu a funkcionalít. Potrebujete jednostránkový web, kompletný firemný web či aplikáciu? Vieme vytvoriť webstránku zodpovedajúcu vašej predstave. Kontaktujte nás, opíšte nám vaše požiadavky a my vám zašleme kalkuláciu.

Doba tvorby webstránky závisí od náročnosti webstránky a jej funkcionalít. Návrh dizajnu, programátorská práca a následné doladenie jednotlivých prvkov či obsahu trvá 20-30 pracovných dní. Odovzdaním funkčnej webstránky však naša spolupráca nekončí. Predstavíme vám všetky prvky webstránky, ukážeme ako ju spravovať a editovať.

Po úvodnom stretnutí si jasne definujeme, ako by mala vaša webstránka vyzerať a aké funkcie či prvky obsahovať. Dizajn tvoríme podľa špecifikácii klienta, podľa vášho loga, farebných kombinácii a celkovej komunikácie s používateľmi. Webstránka bude reprezentovať to, kým ste a kým chcete byť. Z podkladov, ktoré nám zadáte vytvoríme grafické návrhy webstránky a vy si môžete vybrať výsledný dizajn. Odovzdáme vám funkčnú, modernú webstránku, ktorú si navyše viete upravovať aj vy.

Každá web stránka je napojená na redakčný systém. Vďaka nemu si viete jednotlivé podstránky upravovať, pridávať fotky, videá, blogy či upravovať nadpisy. Do celého systému vás podrobne zaškolíme. Vytvoríme vám tiež videonávod, ktorý vás prevedie jednotlivými funkciami a nastaveniami systému. Webstránku sa tak naučíte kompletne ovládať. V prípade ak chceme správu nechať na profesionálov, ponúkame službu správy a administrácie webstránok.

Pri jednaní ceny sme féroví. Na základe diskusie si jasne prejdeme všetky prvky a funkcionality webstránky. Následne vytvoríme kalkuláciu. Po zaplatení ceny webstránky už neplatíte žiadne skryté poplatky. V cene webstránky je zahrnutý poplatok za webhosting na jeden rok, tento poplatok máte ďalšie roky pod kontrolou vy. Po dokončení webstránky si môžete vybrať aj ďalšie služby z našich balíčkov. Máte záujem o správu webstránky alebo SEO služby? Sme vám k dispozícii.

Najdôležitejší krok je na vás. Kontaktujte nás a spolupráca sa môže začať. Počas prvej konzultácie si preberieme vaše požiadavky, ciele, vízie o funkcionalite a dizajne webstránky. Poradíme vám ako docieliť atraktívny, moderný a funkčný web, ktorý zaujme. Na základe získaných informácií vám navrhneme niekoľko grafických dizajnov, z ktorých si vyberiete ten pravý pre váš biznis. Následne sa do práce pustia programátori. Webstránku testujeme a dolaďujeme jej funkcie. Po odovzdaní webstránky vás do systému zaškolíme, aby ste ju vedeli spravovať a editovať bez problémov.

Na úvodnej konzultácii nám predstavíte vašu spoločnosť, jej stratégiu, segment, v ktorom sa pohybujete. Chceme vás spoznať. Následne prediskutujeme dizajn webstránky, ktorý perfektne zapadne do vašej firemnej identity. Máte už názov domény? Ak nie, o všetko sa postaráme. Na úvod je tiež dobré vedieť, koľko podstránok bude web obsahovať a aký bude ich názov. Spoločne tak vytvoríme jasnú predstavu o webstránke, na ktorej začneme pracovať.

Webstránka musí mať čistú a jasnú štruktúru, ktorú si zadefinujeme na úvodnom stretnutí. Vypočujeme si vaše požiadavky, vízie a zapojíme aj naše know-how. Kvalitná webstránka musí byť v prvom rade funkčná a jednoduchá na ovládanie. Môžete mať nabúchaný dizajn, no ak nefunguje objednávanie tovaru alebo zanechanie kontaktu, užívatelia z vašej stránky odídu. Členenie podstránok by malo byť logicky usporiadané. Užívateľ na stránke musí nájsť všetko čo potrebuje len na pár klikov. Potrebujete poradiť s rozložením prvkov, s členením podstránok alebo samotným dizajnom? Napíšte nám a my vám poradíme.

5/5 - (celkom: 14 )
Zobraziť
Potiahni