Skip links
naj wo pluginy

Najlepšie woocommerce pluginy pre váš obchod

Woocommerce má množstvo skvelých pluginov, ktoré z neho robia plnohodnotný internetový obchod. Preto sme zostavili tento zoznam najlepších pluginov, ktoré sa vám určite hodia.

 

SEO optimalizácia pre produkty

1
Plugin WooCommerce – All in One SEO Pack vám umožní editovať meta titulok, popis a kľúčové slová produktu. Plugin funguje iba s pokiaľ máte nainštalovaný plugin All in One SEO Pack.

Napojenie na porovnávače cien

2
Porovnávače cien ako heureka, najnakup sa stali súčasťou takmer každého kupujúceho na SK a CZ trhu. Každý vlastník e-shopu, ktorý nie je napojený na porovnávače cien je preto o krok pozadu. Pritom to nie je až také zložité a drahé. Slúžia na to pluginy ako napríklad: Najnakup XML Feed Free, Heureka SK Overené zákazníkmi pro WooCommerce, Pricemania XML Feed Pro…

Generovanie faktúr3

V niektorých prípadoch budete možno potrebovať automatické generovanie faktúr. Umožnia vám to buď bezplatné pluginy WooCommerce PDF Invoices & Packing Slips, WooCommerce PDF Invoices alebo platený slovenský plugin WOOCOMMERCE FAKTÚRY. V obchod prípadoch môžete pridať svoje logo a upraviť fakturačné údaje.

 

 

Odosielanie noviniek zákazníkom

4
Odosielanie noviniek, teda hromadných správ svojím verným zákazníkom sa stalo súčasťou takmer každého e-shopu. Pokiaľ si zákazník novinky vyžiada je to účinná forma reklamy. Vo wordpresse je na to množstvo pluginov napríklad WooCommerce MailChimp, Newsletter, WooCommerce Advanced Newsletter(WAN)..

 

 

Filter produktov

5
Každý zákazník má iné potreby a preto mu musíte pri hľadaní toho čo potrebuje najviac pomôcť. Výborním nástrojom sú vyhľadávacie filtre, do ktorých môžete zadať rôzne parametre napr. farbu, veľkosť, značku, rok výroby, šírku alebo názov. E-shop následne ukáže iba tie produkty, ktoré zákazník hľadá.

360 stupňový náhľad produktu

6
Pri niektorých produktov šikovná pomôcka, ktorá ukáže produkt v jeho pravom svetle. V nastavení pluginy nahráte obrázky produktu zo všetkých strán a plugin ich automaticky pospája a vytvorí tak 360 stupňový náhľad. Plugin sa volá Woo360 Product Viewer a stojí 16 dolárov.

CVS Export objednávok

7
Export všetkých objednávok a informácii o kupujúcich to zvládne plugin WooCommerce Quick Export Plugin, ktorý stojí 21 dolárov.

Jednoduché aukcie

8
Plugin WooCommerce Simple Auctions umožňuje rozšíriť váš e-shop na jednoduchý aukčný systém. Kupujúci si tak produkt môžu buď zakúpiť hneď alebo prihadzovať vyššiu sumu v aukcii.

Dizajnér produktov

9
Možno ste sa už niekedy stretli s e-shopom, kde ste si mohli navrhnúť vlastné tričko, čiapku, tenisky alebo mikinu. Takúto funkciu môžete mať na svojom e-shope s pluginom Fancy Product Designer – WooCommerce plugin. Jeho cena 39 dolárov.

5/5 - (celkom: 1 )

Zanechajte komentár

Zobraziť
Potiahni