Skip links
addmefast1

Addmefast návod na neúspešnú kampaň


V tomto článku si povieme niečo o kupovaní a bezplatnom získavaní fanúšikov na Facebooku, Twitteri alebo Google+ cez Addmefast. Každý z Vás si určite uvedomuje, že facebook sa stal v posledných rokoch najväčšou sociálnou sieťou. Tento fakt sa dá využiť pri vašej marketingovej kampani zdieľaním článkov, komentovaním… „Preto je dobré čím viac sledovateľov Vaša facebook stránka má, tým je to lepšie.“ Ale to vôbec nieje pravda. Je lepšie mať 1000 sledovateľov, ktorý sú aktívny ako 10 000 neaktívnych.

Možno ste už počuli o stránkach na ktorých lajkujete cudzie FB profily a za ne dostanete lajky na Vašej FB stránke. Denne sa tak dá získať aj 1000 nových fanúšikov. Čo je síce pekné, ale väčšina z nich sú len fake účty, ktoré Vám len pokazia štatistiky na FB. Najväčšou stránkou na získavanie fanúšikov je Addmefast.com.

Addmefast návod

Celý proces funguje tak, že sa Vám zobrazujú cudzie FB účty a vy ich musíte olajkovať. Za každý lajk dostanete body. Tie si potom môžete presunúť do Vašej Kampane. Na Addmefast.com je zaregistrovaných niekoľko miliónov užívateľov z celého sveta. Svoju kampaň si môžete nastaviť tak, že Vaše stránky budú lajkovať iba Slováci a Česi.

Ak Vám ide iba o to, že na web si pridáte facebook like box na ktorom budete mať 100 000 lajkov, tak to je dobrá vecička. Ale ak chcete na facebooku rozbehnúť kvalitnú kampaň, tak určite ani neuvažujte nad týmto spôsobom.

Niektorí „šikovní“  ľudia ponúkajú na rôznych inzertných portáloch svoje služby ako napríklad: Získam Vám 1000 fanúšikov na Vašu FB stránku. Takto získaný fanúšikovia nemajú žiadnu cenu, pretože sú získaný vyššie popísaným spôsobom. Takže sú to len zbytočne vyhodené peniaze.
WebGrafix.sk

5/5 - (celkom: 3 )

Zanechajte komentár

Zobraziť
Potiahni