Skip links
clanok1

Ako pridať nový článok vo wordpresse

Ako pridať nový článok vo wordpresse

Ako pridať nový článok vo wordpresse? Pre niekoho banálna otázka, ale ľudia, ktorí wordpress nikdy nevideli, možno pridať nový článok nevedia. Takže si v krátkom video návode ukážeme ako na to.

Články sú príspevky, ktoré sa zverejňujú na Vašom wordpresse. Pokiaľ chcete využívať Vaše stránky ako firemné portfólio s obsahom, ktorý nebudete pravidelne meniť. Je lepšie pridať novú stránku. Príspevky slúžia nato pokiaľ chcete mať na svojej webstránke blog a prispievať pravidelne.

Vaše príspevky môžu obsahovať fotografie, videá, texty, odkazy, tabuľky a dokonca aj hudbu. Svoje príspevky môžete štylisticky upravovať pomocou textového editora, ktorý je nad poľom pre vkladanie textu. Vaše texty tak môžete upraviť podobne ako vo textovom editore MS Word.

Príspevky môžete zaradovať do kategórií. Tie nájdete v pravom bočnom panely. Kategórie sa podrobnejšie upravujú v sekcií články – kategórie v ľavom administračnom panely.

Ku každému príspevku sa dá pridať prezentačný obrázok. Ten sa zvyčajne zobrazuje pod titulkom príspevku (záleží na tom akú tému používate). Slúži ako náhľad pre daný príspevok.

Ako pridať nový článok vo wordpresse

https://www.youtube.com/watch?v=95ByXPSANhc

5/5 - (celkom: 1 )

Zanechajte komentár

Zobraziť
Potiahni