Skip links
CanvaiPad2

Tvorba profi grafiky pre amatérov

Veľa z vás sa určite stretlo s problémom tvorby kvalitnej grafiky. Vytvoriť reklamný banner, plagát alebo obrázok do blogu a na facebook nie je cez programy ako Photoshop až také jednoduché. Nie každý majiteľ webu má na túto časť propagácie financie a práve pre nich sú vhodné nástroje, ktoré si spomenieme v dnešnom článku.

Canva.com

Jeden z najlepších on-line nástrojov na tvorbu grafiky je Canva, pomocou neho môžete vytvárať naozaj krásne diela. Nástroj už má niekoľko pred-pripravených layoutov, z ktorých si môžete vybrať. Do svojho projektu tiež môžete vkladať grafy, obrázky, ikony, línie a ďalšie zaujímavé objekty. Pri vkladaní obrázkov máte na výber z bezplatných obrázkov, ktoré nástroj už obsahuje alebo si môžete nahrať svoj vlastný. Finálny projekt sa dá vygenerovať do jpg, png alebo pdf formátu a uložiť.

Nástroj: www.canva.com

Befunky.com

Befunky je podobný nástroj ako Canva, má však o niečo jednoduchšie ovládanie. Vaše projekty si navyše môžete uložiť na Google Drive, Dropbox a samozrejme do PC. Do projektov tiež možno vkladať vlastné obrázky a ďalšie objekty.

Potrebujete pomôcť s grafikou?

My vám rady pomôžeme. Máme v týme niekoľko skúsených grafických dizajnérov.

Mám záujem o grafiku
alebo nás kontaktujte na tel. čísle:
+421 948 351 870

Piktochart.com

Piktochart je skvelým nástrojom na tvorbu info-grafiky, tu však jeho možnosti nekončia. Pomocou nástroja sa dajú vytvárať naozaj pekné plagáty. Obsahuje aj kvalitné maskovanie vrstiev,prostredníctvom ktorých sa dajú vytvárať pekné orezané obrázky a to bez nutnosti zložitej manipulácie. V nástroji je umiestnené veľké množstvo obrázkov, rozdelených podľa tém.

Powtoon.com

Statickej grafiky už bolo dosť! Čo tak vytvoriť si reklamné video? Pomocou nástroja Powtoon.com je to naozaj jednoduché. Video si môžete vytvoriť poskladaním rôznych animovaných šablón a pridať do nich svoj text a obrázky. Takto sa dá poskladať zaujímavé video, ktoré možno použiť na prezentáciu produktu alebo len ako video návod k podpore blogu. V bezplatnej verzii sa dá video nahrať na youtube, vimeo alebo wistiu v štandardnej kvalite, čo však úplne postačuje. Videá v bezplatnej verzii však obsahujú aj vodoznak a reklamu na konci každého projektu.

Vytvorená grafika cez nástroje

befunky-design grafika new-piktochart_817_0606736a79bd18ee805cd42f0bfb4e1812685311

4.5/5 - (celkom: 4 )

Zanechajte komentár

Zobraziť
Potiahni